Dozorčí rada

JUDr. Petr Neubauer
předseda dozorčí rady

Po absolvování gymnázia v Českých Budějovicích vystudoval P. Neubauer Právnickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. V roce 2000 zde získal doktorát. Od roku 1998 je členem České advokátní komory a od roku 2006 rozhodcem Rozhodčího soudu při Hospodářské a agrární komoře České republiky. V minulosti absolvoval studijní stáž v USA. Než se stal partnerem kanceláře NEUBAUER & PARTNER, působil jako samostatný advokát se zaměřením na cizojazyčnou klientelu. JUDr. Neubauer hovoří česky, německy, anglicky, italsky a rusky.

Mgr. Michal Pavlas

Po absolvování gymnázia v Českých Budějovicích vystudoval M. Pavlas Právnickou fakultu Západočeské univerzity v Plzni. Od roku 2004 byl členem České advokátní komory jako advokátní koncipient a od roku 2008 jako advokát. V průběhu studií absolvoval studijní stáže v několika advokátních kancelářích. V současné době je partnerem kanceláře NEUBAUER & PARTNER. Specializuje se na smluvní právo a právo obchodních společností, hovoří česky a anglicky.

Radek Maléř

Po dokončení středoškolského studia v Praze úspěšně ukončil studium na Národním vzdělávacím institutu v oboru specialista pro obchodní a manažerskou činnost. Poté pracoval v České spořitelně a.s. v Praze (1992–1996) na různých pozicích až po vedoucího pobočky. Od roku 1997 do roku 2007 působil v leasingové společnosti České spořitelny a.s. (Corfina a.s., Leasing České spořitelny a.s., Autoleasing a.s.) na obchodních pozicích pro oblast financování technologií, strojů a zařízení. Své působení ve finanční skupině ČS a.s. zakončil ve funkci obchodního manažera. V období 2007–2009 pracoval jako account manager pro oblast financování technologií, strojů a zařízení ve společnosti Raiffeisen Leasing s.r.o., kde stál u počátků financování obnovitelných zdrojů. Od roku 2009 je zaměstnán ve společnosti SANERGIE a.s.